در راستای نیاز وسیع کشور به مصرف فولاد، مرکز متال ایرانیان ( فولاد ایرانیان) با هدف کمک به صنایع این کشور و از همه مهم تر حقوق مصرف کنند گان فولاد ، در قدم اول سعی بر کسب رضایت مصرف کنند گان دارد، اما کمک به صنایع تولیدی این مرز و بوم را ماموریت و راه خود قلم داد میکند  این مجموعه در این سال ها موفق به کسب گواهینامه های ایزو 9001 ، 10002 ،photodune-6670322-typewriter-m-480x480 10004 شده است و نهایت تلاش خود را جهت کسب بهترین عملکرد در مسیر پیش رو خواهد داشت.

 

مجموعه فولاد ایرانیان بیش از 3 دهه قبل فعالیت خود را در زمینه تامین آهن آلات فولاد کاران در شمال کشور و تامین ورق مورد نیاز کارخانجات لوله و پروفیل آغاز نمود. پس از آن از سال 1380 با تاسیس کارخانه ای در زمینه تولید سازه‌های فلزی امر تولید را نیز در کنار فعالیت بازرگانی خود قرار داد. با گذشت بیش از 10 سال از تاسیس کارخانه، این مجموعه با دارا بودن بیش از 200 پرسنل و با ظرفیت تولید 2000 تن در ماه به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 

در بازار کنونی که داشتن اطلاعات به روز، سهم بسزایی در موفقیت در تجارت دارد، لذا مجموعه فولاد ایرانیان با پایه گذازی وبسایت‌های جامع و کارآمد بر خود دانست تا در وهله اول در زمینه اطلاع رسانی و افزایش سطح اطلاعات و در ادامه با تامین انواع فولاد‌های مورد نیاز در این مرز و بوم و حتی در خارج از کشور کمک شایانی به چرخه اقتصادی کشور کند. این مجموعه به دلیل داشتن تجربه تولید در کنار بازرگانی اشراف کاملی نسبت به نیاز مصرف کنندگان نهایی آهن آلات دارد و با توجه به تجربه چندین ساله خود می‌تواند مشاور مناسبی جهت تامین آهن آلات پروژه‌ها و کارخانجات تولیدی باشد .